Wypełniacze HA

 

Chciałabyś zmiany w swoim wyglądzie? Jest coś co według Ciebie wymaga „poprawki” i chcesz to skorygować, ale masz wątpliwości?

 

Pomożemy Ci je rozwiać i odpowiednio zająć się tym co chciałabyś dopracować.

Wypełniacze Ha umożliwiają korektę zarówno płytkich zmarszczek, jak i głębokich bruzd, ich zastosowanie pomoże także poprawić owal twarzy oraz powiekszyć usta.

Dodatkowo zabiegi z użyciem wypełniaczy wiążą się z poprawą jakości oraz kondycji skóry poprzez wzrost jej nawilżenia, ale również zwiększenie produkcji kolagenu.

 

Czym właściwie są wspomniane wyżej wypełniacze?

Przede wszystkim są one idealną alternatywą dla operacji plastycznych oraz stanowią jedną z najskuteczniejszych metod, jeżeli chodzi o walkę z skutkami starzenia, ponieważ opierają się na kwasie hialuronowym.

Kwas hialuronowy, to substancja występująca naturalnie w organizmie człowieka, odpowiadając za wiązanie wody, a jedna jego cząsteczka może wiązać nawet kilkaset jej cząsteczek.

Deficyt tego kwasu skutkuje obniżeniem jakości fibroblastów, co z kolei niesie za sobą  suchość  skóry oraz tak nielubiane przez nas zmarszczki.

Same zabiegi wypełniania są bezpieczne pod warunkiem, iż klient nie posiada żadnych przeciwwskazań, a warto je wykonywać, ponieważ w większości przypadków dają spektakularne oraz długotrwałe efekty.