O nas


IZU – INSTYTUT ZDROWIA I URODY

Dbamy o was od 20 lat – nieustanie szkolimy się i rozwijamy.

Nasz instytut stworzony został z myślą o osobach świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało pod okiem profesjonalistów. Polecamy wyspecjalizowane zabiegi na ciało o działaniu leczniczym, wyszczuplającym i modelującym. Uzdrawiająca moc masażu przywróci harmonie ciału i zmysłom. Instytut w swojej ofercie posiada również specjalistyczne zabiegi z zakresu mikrochirurgii kosmetycznej oraz mezoterapii kosmetycznej.

 

Zapewniamy bardzo wysoki standard obsługi, miłą i sprzyjającą relaksowi atmosferę, a także, dzięki wydzielonym pojedynczo gabinetom zabiegowym, intymność, co sprawia, że w Instytucie Zdrowia i Urody poczujesz się bezpiecznie i komfortowo.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdej skóry.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom męskiej części naszych klientów, przygotowaliśmy również szeroką gamę zabiegów kosmetycznych skierowanych właśnie do mężczyzn.

Po przeprowadzeniu profesjonalnej diagnozy dobieramy indywidualny program kosmetyczny, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

– Magdalena Cierzniak-Marcal