Techni SPA Guinot

TechniSpa® Guinot  to kompleksowy, skuteczny i bezpieczny program antycelliulitowy, wyszczuplający i modelujący sylwetkę.

Metoda TechniSpa® Guinot  jest oparta na jednoczesnym zastosowaniu 3 różnych technik modelujących ciało:

  • masażu mechanicznego z podciśnieniem
  • jonoforezy
  • stymulacji.

TechniSPA® redukuje każdy typ cellulitu, modeluje sylwetkę, poprawia wygląd skóry znacznie szybciej i efektywniej w porównaniu z pojedynczymi metodami w pielęgnacji ciała.

Urządzenie TechniSPA® jest zaprojektowane tak, aby precyzyjnie naśladować ruchy masażu manualnego kosmetyczki i perfekcyjnie modelować kształty ciała. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu: „skórka pomarańczowa” jest zmniejszona, skóra wygładzona i uniesiona, ciało ujędrnione i lepiej wymodelowane.

PROGRAMY

Ilość zabiegów TechniSpa® dostosowana jest do kondycji skóry, rodzaju i stopnia cellulitu, etc.

Najlepsze i trwałe efekty uzyskuje się podczas pełnego 10-zabiegowego programu. Wyraźne zmiany w wyglądzie skóry i sylwetki widoczne są już po pierwszym zabiegu.

TechniSpa® Guinot to 2 programy:

TECHNISPA® PODWÓJNE WYSZCZUPLANIE

W zabiegu wykorzystuje się wszystkie 3 funkcje urządzenia: lipo-aspirację, jonoforezę i stymulację mięśni. Obszary poddawane zabiegowi to całe ciało lub dowolne, wybrane partie, np. nogi, brzuch pośladki, etc.

Efekty zabiegu: wyszczuplona, wymodelowana sylwetka i zadbana, gładka skóra.

TECHNISPA® NAPINAJĄCO-UJĘDRNIAJĄCY

W zabiegu wykorzystuje się 2 funkcje urządzenia: jonoforezę i stymulację mięśni. Obszary poddawane zabiegowi to całe ciało lub dowolne, wybrane partie, np. ręce, nogi, pośladki, etc.

Efekty zabiegu: widocznie wygładzona, doskonale napięta i ujędrniona skóra.

OPINIE O ZABIEGU

Skuteczność TechniSpa Guinot potwierdzana jest codziennie w salonach kosmetycznych. Poniżej przedstawiamy kilka opinii ekspertów, pracujących w swoich gabinetach z naszym urządzeniem.

AGNIESZKA ŻARDECKA – KOSMETYCZKA, GD STUDIO WARSZAWA

„Mamy już wieloletnie doświadczenie w pracy z urządzeniem TechniSpa Guinot. Nasze klientki i my jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów osiąganych podczas serii zabiegów. Najczęstsze problemy, z którymi przychodzą do nas klienci to cellulit, nierównomiernie rozłożona tkanka tłuszczowa, zatrzymywanie wody – obrzęki, wiotkość skóry która nie nadąża za procesami np. chudnięcia, wygląd skóry – najczęściej odwodniona, szorstka, ze zmarszczkami choć sylwetka jest ładna.

Kto korzysta z naszych zabiegów? Najmłodsza klientka – 23 lata, najstarsza – 60 lat. Najczęściej proponujemy serię 10-12 zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Następnie zalecamy zabiegi podtrzymujące efekty, 1 raz w miesiącu.  Mój najlepszy rezultat osiągnięty przy pomocy TechniSpa:

Klientka – 23 lata, odbyła serię 12 zabiegów. Osiągnięte efekty to: – 7 cm w obwodzie uda, – 9 cm w obwodzie bioder, – 7 cm w obwodzie brzucha, – 6 cm w obwodzie ramienia, – 3 cm w obwodzie nad stawem skokowym.

Innym klientom do tego rezultatu brakuje niewiele”.

ALEKSANDRA TOMICZEK – KOSMETOLOG, WŁAŚCICIEL KLINIKI URODY I SPA ELIKSIR W BYDGOSZCZY

„Mój osobisty rekord TechniSpa uzyskałam u mężczyzny, w okolicy brzucha/talii: – 14 cm w obwodzie. Klient był po operacji kręgosłupa i odbył serię 12 zabiegów (1 zabieg w tygodniu) oraz stosował zbilansowaną dietę, nie ćwiczył w tym czasie. Najlepsze wyniki uzyskujemy u klientek z problemami zatrzymywania wody w organizmie – już po pierwszym zabiegu uzyskujemy efekt -2 cm w obwodzie uda.

Ciekawy efekt uzyskałam u klientki, która zawodowo trenuje fitness sylwetkowy, po serii 8 zabiegów -4 cm w obwodzie bioder, -2 cm w talii i -1 cm w obwodzie uda. Fantastyczne rezultaty TechniSpa daje przy redukcji trudnych obszarów, np. kolan. Maksymalny efekt uzyskany po 12 zabiegach to -5 cm w tej okolicy.

W połączeniu TechniSpa z innymi zabiegami (Aromatic Ciało Guinot, fale radiowe na brzuchu) i treningami, po 12 tygodniach, klientka uzyskała spadek wagi -8 kg, -6 cm w obwodzie bioder, -6 cm w obwodzie uda, -4 cm w obwodzie łydki, -3 cm w obwodzie ramiona, -9 cm w obwodzie talii, -11 cm w „oponce” i -5 cm w obwodzie kolana.

Mierzymy i ważmy ciało klienta przed każdym zabiegiem, współpracujemy z trenerem personalnym i dietetykiem. Uzupełniamy zabiegi TechniSpa produktami Guinot do pielęgnacji ciała w domu”.

MAGDALENA KOLOUSZEK – KOSMETYCZKA, WŁAŚCICIEL GABINETÓW KOSMETYCZNYCH MEDELLA W OLSZTYNIE

„TechniSpa Guinot to najlepsze urządzenie do pielęgnacji ciała, z jakim miałam do czynienia. najwięcej wykonuję pełnych serii zabiegów na całe ciało. 99,9% moich klientów to kobiety w średnim wieku 38 lat.

Najlepszy rezultat jaki uzyskałam w  modelowaniu sylwetki to -10 cm w obwodzie talii a najsłabszy efekt jaki uzyskałam to -1,5 cm w obwodzie talii.

Klientki decydują się na zabiegi TechniSpa przede wszystkim ze względu na: walkę z tkanką tłuszczową i cellulitem, wiotkość skóry. 80% moich klientów wraca na kolejną serię. Efekty u klientów po zabiegu to gładka i jędrna skóra, zredukowany cellulit, zmniejszone obwody ciała (luźne spódnice i spodnie), uczucie lekkości, doskonałe samopoczucie, efekt drenażu, redukcja opuchlizny np. nóg.

TechniSpa Guinot to zabieg, po którym klienci wracają do gabinetu i ZAWSZE są zadowoleni z osiągniętych efektów”.