Storz Medical – Fala uderzeniowa (podbródek)

Storz Medical

Fala uderzeniowa

Fala akustyczna  Storz Medical  jest bezinwazyjną metodą usuwania zwiotczałej tkanki łącznej spowodowanej naturalnymi procesami starzenia się organizmu. Fala akustyczna ma za zadanie stymulować mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych. Tkanki stają się uelastycznione, a skóra jędrna i napięta.

Fala akustyczna stanowi doskonała alternatywę dla zabiegów wykorzystujących lipolizę iniekcyjną. Działa przeciwzmarszczkowo i doskonale potrafi zredukować otłuszczenie podbródka.

Terapeutyczne akustyczne fale dźwiękowe są generowane wewnątrz uchwytu urządzenia i przenoszone na obszar poddawany zabiegowi czyli twarz i podbródek. W momencie, gdy trafiają do naszego ciała, fale akustyczne przenoszą się na duże obszary i stymulują procesy leczenia poszczególnych warstw skóry. Penetracja następuje do głębokości około 2 cm.

Zabiegi falą askustyczną są odpowiednie dla pacjentek w każdym wieku. W ten sposób odzyskują  naturalną elastyczność i napięcie skóry, wygląd twarzy ulega  zdecydowanej poprawie, a obwód podbródka zmniejszeniu. Terapia jest szybka, bezbolesne i skuteczna.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:
  • widoczne zmarszczki wokół oczu tzw. „kurze łapki
  • widoczne cieni pod oczami
  • bruzda przynosowa
  • zmarszczki w okolicach oczu
  • terapia stawów żuchwowo-skroniowych
  • terapia mięśni żwaczy
JAK CZĘSTO POWINNO SIĘ WYKONYWAĆ ZABIEG ? 

By uzyskać optymalne efekty, w zależności od indywidualnych potrzeb skóry, zazwyczaj wskazane jest przeprowadzenie 6-8 zabiegów w odstępach minimum tygodniowych