STORZ MEDICAL

FALA UDERZENIOWA

Fala akustyczna  Storz Medical  jest bezinwazyjną metodą usuwania zwiotczałej tkanki łącznej spowodowanej naturalnymi procesami starzenia się organizmu. Fala akustyczna ma za zadanie stymulowaćmikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych. Tkanki stają się uelastycznione, a skóra jędrna i napięta.

Fala akustyczna stanowi doskonała alternatywę dla zabiegów wykorzystujących lipolizę iniekcyjną. Działa przeciwzmarszczkowo i doskonale potrafi zredukować otłuszczenie podbródka.

Terapeutyczne akustyczne fale dźwiękowe są generowane wewnątrz uchwytu urządzenia i przenoszone na obszar poddawany zabiegowi czyli twarz i podbródek. W momencie, gdy trafiają do naszego ciała, fale akustyczne przenoszą się na duże obszary i stymulują procesy leczenia poszczególnych warstw skóry. Penetracja następuje do głębokości około 2 cm.

Zabiegi falą askustyczną są odpowiednie dla pacjentek w każdym wieku. W ten sposób odzyskują  naturalną elastyczność i napięcie skóry, wygląd twarzy ulega  zdecydowanej poprawie, a obwód podbródka zmniejszeniu. Terapia jest szybka, bezbolesne i skuteczna.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:
  • widoczne zmarszczki wokół oczu tzw. „kurze łapki
  • widoczne cieni pod oczami
  • bruzda przynosowa
  • zmarszczki w okolicach oczu
  • terapia stawów żuchwowo-skroniowych
  • terapia mięśni żwaczy
JAK CZĘSTO POWINNO SIĘ WYKONYWAĆ ZABIEG ? 

By uzyskać optymalne efekty, w zależności od indywidualnych potrzeb skóry, zazwyczaj wskazane jest przeprowadzenie 6-8 zabiegów w odstępach minimum tygodniowych